Umělý kámen Avonite

Avonite je speciální směs polyesteru nebo akrylátových pryskyřic a minerálních plniv.

Je to neporézní materiál  vhodný pro výrobu desek, které se svým vzhledem podobají přírodnímu kameni, ale zároveň jsou opracovatelné jako dřevo. Umělý kámen Avonite je ideální volbou pro vaši kuchyni či koupelnu.

Umělý kámen Avonite je známý již od roku 1983 v jeho různých provedeních jak v luxusních hotelech, restauracích či prázdninových letoviscích, tak v domácnostech.

Fotogalerie použití umělého kamene Avonite

Umělý kámen Avonite se vyznačuje živostí barev a vytváří tak originální a jedinečný design. Desky z umělého kamene Avonite jsou navrhovány v interiérech předními architekty a designéry. V dnešní době však produkty z umělého kamene Avonite nalezneme i u majitelů domů a bytů, kteří odhalili zvláštní krásu tohoto elegantního materiálu.

Bezesparé stěnové desky Avonite lze snadno přizpůsobit jakékoliv velikosti či funkci. Výjimečnou vlastností desek  Avonite je jejich povrch beze spár zaručující spojení rohů bez použití krycích lišt nebo jiných spojů.

Vzorník barev a dekorů umělého kamene Avonite

Pro shlédnutí kompletní nabídky dekorů umělého kamene Avonite budete přesměrováni na stránky českého zpracovatele umělého kamene Avonite.

Partnerské weby: