Umělý kámen Corian

Umělý kámen Corian vyvinula a vyrábí společnost DuPont.

Umělý kámen Corian je povrchový materiál, který nabízí téměř neomezené možnosti pro architekty a designéry. Mezi největší výhody umělého kamene Corian patří především odolnost vůči každodenímu opotřebení. Díky tomu nachází uplatnění jak v domácnostech, tak v komerčním prostředí jako jsou například hotely, zdravotnická zařízení, obchody nebo administrativní centra.

Umělý kámen Corian je k dispozici ve více než 100 barevných odstínech. Lze ho řezat, opracovávat jako dřevo a navíc je tvarovatelný při vysoké teplotě. Možnosti jeho zpracování jsou téměř neomezené.

Umělý kámen Corian může být tvarován, tak aby dokonale odpovídal poždavkům zadání projektu. Povrch z umělého kamene je teplý, příjemný na omak a velice jednoduše se udržuje. Desky z umělého kamene Corian jsou jednoduše opravitelné. Pomocí procesu sublimace lze na umělý kámen Corian natisknout fotografie a tento materiál dále tvarovat do klasických podob umyvadel nebo van.

Vzorník barev a dekorů umělého kamene Corian

Pro shlédnutí kompletní nabídky dekorů umělého kamene Corian budete přesměrováni na stránky českého zpracovatele umělého kamene Corian

Partnerské weby: