Umělý kámen HI-MACS

Umělý kámen HI-MACS je přírodní akrylový kámen, vyráběný společností LG.

Umělý kámen HI-MACS je přední vysoce neporézní a víceúčelový materiál. Svým obsahem 70% bauxitu (prach z přírodního kamene), 25% akrylové pryskyřice a 2% přírodních barviv uvádí umělý kámen HI-MACS do souladu ušlechtilost, poddajnost a tvořivost.

Fotogalerie použití umělého kamene HI-MACS

Mohutnost a víceúčelovost dovolují využít tento materiál k nejrůznějším účelům; jedná-li se o oblast bydlení, komerční projekty nebo dekorační objekty, umělý kámen HI-MACS otvírá fantazii a dovoluje zhmotnit sny, návrhy a tvary dosud nedosažitelné.

Dalším trumfem je víceúčelovost, neboť se umělý kámen HI-MACS výborně snáší s ostatními materiály. Spolu se strohostí kartáčované nerez oceli, leskem chromu, poddajností kůže, průhledností skla a teplem dřeva se umělý kámen HI-MACS stane přednostním partnerem všech vašich projektů.

Neporézní, odolný proti obrusu, běžné teplotě a každodenním skvrnám může být umělý kámen HI-MACS řezán, vrtán a tvarován stejně snadno jako dřevo za pomocí stejných nástrojů. Navíc jej lze spojovat beze spár a neviditelně opravovat; pomocí tvarování za tepla nabývá nejrůznějších podob.

Výrobcem umělého kamene HI-MACS je LG Chem, který je klíčovým členem společnosti LG, Soul, Korea s 57-letou tradicí ve světovém obchodě. LG je druhou největší jihokorejskou společností, má 50 sesterských společností činných v chemii & energetice, elektronice & telekomunikacích, službách a financích. LG Chem působí na 3 kontinentech, má 7 výrobních závodů, výzkumné středisko v USA. Vedení pro Evropu - LG Chem Europe- sídlí v Ženevě, Švýcarsko.

Vzorník barev a dekorů umělého kamene HI-MACS

Pro shlédnutí kompletní nabídky dekorů umělého kamene Hi-Macs budete přesměrováni na stránky českého zpracovatele umělého kamene Hi-Macs.

Partnerské weby: