Umělý kámen Montelli

Umělý kámen Montelli vyráběný společností DuPont, byl v loňském roce uveden na český trh a setkal se s velkým zájmem.

Umělý kámen Montelli má velice podobné vlastnosti jako již několik let známý umělý kámen Corian, ale  v tomto případě je jako pojivo použita pryskyřice na bázi polyesterů. Umělý kámen Montelli je oceňovám pro své dobré mechanické vlastnosti. Desky z materiálu Montelli jsou  tvrdé, houževnaté, otěruvzdorné a nepoddajné. Umělý kámen Montelli lze zpracovávat řezáním, frézováním, broušením a lepením. Umělý kámen Montelli splňuje všechny hygienické normy a díky tomu je velice vhodný pro aplikaci v kuchyní, hotelech, restauracích, bankách nebo nemocnicích.

Umělý kámen Montelli je k dispozici v tloušťce 12 mm a nedá se tepelně tvarovat jako umělý kámen Corian nebo Hi-Macs. Díky frézování lze však lehce vytvořit oblé hrany kuchyňských desek nebo okraje dřezu. Umělý kámen Montelli je díky své náročnosti při zpracování dodáván pouze zkušeným zpracovatelům, kteří mají k dispozici odpovídající nástroje a prošli náročnými testy kvality.

Vzorník barev a dekorů umělého kamene Montelli

Pro shlédnutí kompletní nabídky dekorů umělého kamene Montelli budete přesměrováni na stránky českého zpracovatele umělého kamene Montelli.

Partnerské weby: