Umělý kámen Swanstone

Pokud se jedná o odolnost a dlouhou životnost, potom Swanstone představuje ten nejlepší, vysoce výkonný umělý kámen jak pro rezidenční tak i komerční účely.

Umělý kámen Swanstone je vysoce odolný proti chemickým látkám. Umělý kámen Swanstone odolává dlouhodobému působení korozivním rozpouštědlům jako jsou benzín, kyseliny, nebo odlakovač. Jakákoliv skvrna lze snadno odstranit klasickými domácími čistícími prostředky.

Fotogalerie použití umělého kamene Swanstone

Umělý kámen Swanstone je odolný proti nárazu a mezi ostatatními materiály ve skupině umělého kamene je až pětkrát silnější. Ve výsledku umělý kámen Swanstone obstojí i při těžké zátěži, která je daleko za hranicemi každodenního použití. Umělá kámen Swanstone má maximálně opravitelný povrch. Skvrny a škrábance se snadno zbrousí nebo vybrousí a tak
není nutné materiál pokrývat opravným gelem nebo laminátem.

Desky z umělého kamene Swanstone vám poskytnou maximální flexibilitu designu. Jejich krása a trvanlivost  je ideální volbou pro jakýkoliv komerční nebo rezidenční prostor.

Vzorník barev a dekorů umělého kamene Swanstone

Pro shlédnutí kompletní nabídky dekorů umělého kamene Avonite budete přesměrováni na stránky českého zpracovatele umělého kamene Swanstone.

 

Partnerské weby: