Umělý kámen Technistone

Umělý kámen Technistone je konglomerovaný kámen s kvalitním povrchem a inovativním designem, který se svou elegancí hodí do každého interiéru. Jeho krása dodá prostoru zcela nový rozměr.

Umělý kámen Technistone je umělý kámen, který využívá technologických inovací a na svém povrchu spojuje krásu a šarm z přírodního kamene.  Zároveň je umělý kámen Technistone odolnější, vyžaduje méně údržby a je hygieničtější než jiné povrchy.

Umělý kámen Technistone je tvořen směsí z 93% křemene, oxidu křemičitého, přírodního křemene a žuly případně i z recyklovaných zrcadel v kombinaci se 7% pryskyřice a barviv. Materiál Technistone byl speciálně vyvinut pro průmyslové kuchyně a koupelny jako odpověď na potřeby a přání spotřebitelů. 

Krása, kvalita a elegance umělého kamene Technistone vytváří ideální prostředí pro mnoho obytných ale i komerčních využití. Umělý kámen Technistone je k dostání v široké škále bohatých barev a textur, díky kterým si můžete vytvořit svůj interiér dle představ a zachytit tak náladu, kterou hledáte.

Partnerské weby: